Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUDVIG FRID (1855-1909): dalkulla, signerad och daterad Ludvig Frid, Leksand 1882, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 70x48 cm
krackelerad
490305
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här