Ludvig Frid oljemålning

Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUDVIG FRID (1855-1909): dalkulla, signerad och daterad Ludvig Frid, Leksand 1882, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 70x48 cm

krackelerad

490305

2017-10-08