Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGSTOL, Ole Wanscher, France & Son, Danmark, 1900-talets andra hälft, klädd i tyg

slitage

490307

2017-10-08