Vas Friberg

Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr i grått, i botten signerad Friberg Gustavsbergs Studiohand, årsbokstav C (1961), höjd ca 35 cm

Smärre ytskador

490315

2017-10-07