Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
KALLSKÅL, DRYCKESKANNA, FAT, tenn, 17/1800-tal, kallskålen bär dateringen 1756, dryckeskannans höjd ca 26 cm
Slitage, bucklor, lagningar
490331
2017-10-07