Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): "Elof", signerad och daterad Chr Eriksson Arcueil 1901, gips, höjd ca 20 cm
Smärre ytsmuts
490335
2017-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här