Christian Eriksson gips

Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): "Elof", signerad och daterad Chr Eriksson Arcueil 1901, gips, höjd ca 20 cm

Smärre ytsmuts

490335

2017-10-07