Per Olof Olsson oljemålning

Per Olof Olsson oljemålning
Per Olof Olsson oljemålning
Per Olof Olsson oljemålning
Per Olof Olsson oljemålning
Per Olof Olsson oljemålning
Per Olof Olsson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER OLOF OLSSON( född 1949), "Fina Fisken, signerad och daterad 1989, 80x100 cm

490336

2017-10-07