Divanbord 1800-tal nyrokoko

Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko
Divanbord 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVANBORD, mahogny samt pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, på pelarfot, rikligt skulpterad, oval skiva, höjd ca 76, 73x50 cm

Smärre slitage

490345

2017-10-07