Alfred Vickers

Alfred Vickers
Alfred Vickers
Alfred Vickers
Alfred Vickers
Alfred Vickers
Alfred Vickers

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED VICKERS (1853-1907): Landskap med kor, signerad och daterad A Vickers 1861, olja på duk, ca 42x56 cm

490360

2017-10-07