Paul H Ellis oljemålning

Paul H Ellis oljemålning
Paul H Ellis oljemålning
Paul H Ellis oljemålning
Paul H Ellis oljemålning
Paul H Ellis oljemålning
Paul H Ellis oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL H ELLIS (1882-1908): Naturmotiv med bäck, olja på duk, signerad P Ellis, 30x45 cm

Ytslitage

490364

2017-10-10