Oljemålning 1800-tal
Valmis
2017-10-07
490366
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy med sjö, monogramsignerad J. V. H., olja på plåt, ca 20x35 cm
Smärre fläckar