Per Julius akvarell
Valmis
2017-10-07
490369
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PER JULIUS (född 1952): Höstlandskap, signerad P. Julius, akvarell, ca 47x35 cm