Bruno Mathsson vilfåtölj

Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj
Bruno Mathsson vilfåtölj

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, vilfåtölj, "Pernilla", Karl Anderson, klädd i vit fårskinn, brännmärkt, daterad 1965, längd ca

Omklädd, slitage, fläckar

490380

2017-10-07