Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, vilfåtölj, "Pernilla", Karl Anderson, klädd i vit fårskinn, brännmärkt, daterad 1965, längd ca
Omklädd, slitage, fläckar
490380
2017-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här