Solspegel

Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, s.k. solspegel, 1900-tal, träskuren, bronserad, diameter ca 70 cm

Smärre slitage

490394

2017-10-07