Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FISKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1796-1820) längd ca 42 cm
smärre nagg, slitage
490395
2017-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här