Fiskfat Kina

Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina
Fiskfat Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1796-1820) längd ca 42 cm

smärre nagg, slitage

490395

2017-10-10