Isaac Grünewald oljemålning

Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Stående modell,
signerad Grünewald, olja på pannå, ca 39x17 cm

490404

2017-10-15