Fåtölj
2017-10-07
490426
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, med fotpall, 1900-talets andra hälft, Danmark, klädsel i brunt skinn, brickmärkt FJ, fällbar sits, sithöjd ca 35 cm
Bruksslitage, en tyngd i huvudkuddens stroppar saknas