Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, vitlackerade och mässing, 1900-talets senare del, vridbara, en märkt Aneta, höjd 119-146 cm

Bruksslitage

490444

2017-10-07