Staffan Hallström Ingens hundar och Riksvapnet
2017-10-07
490455
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Riksvapnet med ingens hundar, signerad julhälsning, akvarell och blyerts, pappersmått 14,5x27 cm
Dubbelvikt kort, dediktation, gulnader