Staffan Hallström Ingens hundar och Riksvapnet

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Riksvapnet med ingens hundar, signerad julhälsning, akvarell och blyerts, pappersmått 14,5x27 cm

Dubbelvikt kort, dediktation, gulnader

490455

2017-10-07