Skrivbordslampa

Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, skärm i grön emalj, höjd ca 35 cm

smärre bucklor pps foten

490461

2017-10-07