Svend Saabyr oljemålning

Svend Saabyr oljemålning
Svend Saabyr oljemålning
Svend Saabyr oljemålning
Svend Saabyr oljemålning
Svend Saabyr oljemålning
Svend Saabyr oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEND SAABYE (1913-2004): Komposition i grönt, signerad, olja på duk, ca 85x120 cm

490463

2017-10-07