Soffbord design Mazza

Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza
Soffbord design Mazza

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERGIO MAZZA, soffbord, Cinova, Italien, 1970-tal, kromat underrede, skiva i glas, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, höjd ca 35, 90x90 cm

Bruksslitage

490465

2017-10-07