Viking Sport herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VIKING, armbandsur, Sport, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boetnr. 8409, cal 677, diameter 33,5 mm

Zustandsbeschreibung

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

490476

2017-10-07