Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VIKING, armbandsur, Sport, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boetnr. 8409, cal 677, diameter 33,5 mm
Zustandsbeschreibung
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
490476
2017-10-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner