Stolar tidigt 1900-tal
2017-10-07
490477
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., tidigt 1900-tal, stoppad djuphäftad textilklädsel, stomme i valnöt, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage