Eddie Figge 2 st blandtekniker
Vollendet
2017-10-10
490481
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
EDDIE FIGGE (1904-2003): (2), "Omgiven av okända", "Bara inte kraften", krita och blyerts på papper, diptyken med metallaplikation, signerad och daterad Figge 1978 resp 1989, ca 30x21x 2 blad, 38x46 cm