Eddie Figge 2 st blandtekniker

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): (2), "Omgiven av okända", "Bara inte kraften", krita och blyerts på papper, diptyken med metallaplikation, signerad och daterad Figge 1978 resp 1989, ca 30x21x 2 blad, 38x46 cm

490481

2017-10-10