Sven Xet Erixson

Sven Xet Erixson
Sven Xet Erixson
Sven Xet Erixson
Sven Xet Erixson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ´´Elsa Brännström på resa i sibirien´´, signerad och daterad Sven Erixon. 44., akvarell/tusch, ca 39,5x31,5 cm

490490

2017-10-07