Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, sengustaviansk stil, 3 lådor, vit bemålning, höjd ca 85, 95x48 cm
Senare beslag, senare bemålning, nyckel saknas, slitage
490496
2017-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här