Santeri Salokivi

Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SANTERI SALOKIVI (Finland, 1886-1940): Fiskare i hamn, signerad S Salokivi, olja på duk, ca 27x42 cm

490505

2017-10-07