Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MICHAEL THONET, karmstolar, 6 st., formböjt trä, rottingsitts, märkta Thonet 87, stthöjd ca 46 cm
Sittsar med smärre skador, bruksslitage
490511
2017-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här