Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, ek, 1900-talets början, jugend, glasdörr med bakomliggande justerbara hyllor, underskåp, höjd ca 201, 70x41 cm, nyckel medföljer
Slitage, repor
490513
2017-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här