Soffa / Dagbädd Börge Mogensen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, soffa / Dagbädd, Danmark, 1960-tal, troligen tillverkad av Fredericia Stolefabrik, ek, längd ca 194 cm

Bruksslitage

490520

2017-10-10