Divanbord valnöt nyrokoko

Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko
Divanbord valnöt nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVANBORD, valnöt samt valnötsrot, 1800-talets slut, nyrokoko, på pelarfot, rikligt skuren dekor, oval skiva, på hjultrissor, höjd ca 78, 103x63 cm

Slitage, skador

490531

2017-10-07