Design Carl Malmsten soffbord

Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord
Design Carl Malmsten soffbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, "Lilla Salen", ek, höjd 57 115x52 cm

Fanérskador, slitage

490532

2017-10-07