Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Manolete con Gorra de Mickey, signerad och numrerad Lasse Åberg, 143/175, färglitografi, serigrafi, bladmått ca 62x45 cm

490533

2017-10-07