Bord 1950-tal
2017-10-07
490543
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORD, möjligen String design, 1950-tal, teak, höjd 55, 99x60 cm
ytslitage, fläckar