Kanna vas delvis Pirjo Nylander

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

PIRJO NYLANDER, vas, glaserad keramik, KANNA med lock, keramik, otydligt signerad, daterad 95, höjd ca 22-26,5 cm

490544

2017-10-07