Väggpendyl Robert Engström
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, empirestil, skuren dekor och pastellage, dekor av parställda gripar, med snöre för pendeln, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, ca 80x55 cm, pendel finns
Smärre ytskador
490546
2017-10-08