Väggpendyl Robert Engström

Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, empirestil, skuren dekor och pastellage, dekor av parställda gripar, med snöre för pendeln, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, ca 80x55 cm, pendel finns

Smärre ytskador

490546

2017-10-08