Thomas Tarendi 2 serigrafier

Thomas Tarendi 2 serigrafier
Thomas Tarendi 2 serigrafier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS TARENDI (född 1945): (2), Figurkompositioner, serigrafier, signerade Tarendi, numrerade 53/360 resoektive 55/360, bladmått ca 84 x 62 cm

490548

2017-10-07