Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
THOMAS TARENDI (född 1945): (2) Figurkompositioner, serigrafier, figurkompositioner, signerade Tarendi, numrerade 73/360 respektive 132/360, bladmått ca 84 x 62 cm
490550
2017-10-07