Vägghylla 1800-talets andra hälft
2017-10-08
490570
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGHYLLA, 1800-talets andra hälft, fornnordisk stil, betsad, skuren dekor, höjd ca 63, 116x25 cm
Ytskador