Vägghylla 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLA, 1800-talets andra hälft, fornnordisk stil, betsad, skuren dekor, höjd ca 63, 116x25 cm

Ytskador

490570

2017-10-08