Stig Lindberg Blå Husar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Blå Husar", servisdelar, 31 st., porslin, Gustavsberg, bestående av: 8 kaffekoppar, 1 tekopp, 4 kanna, uppläggningfat, 2 skålar, 2 kaffekannor, 2 burkar
2 burkar saknar lock, koppar saknar fat, krackelering, slitage
490577
2017-10-07