Stig Lindberg Blå Husar

Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar
Stig Lindberg Blå Husar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Blå Husar", servisdelar, 31 st., porslin, Gustavsberg, bestående av: 8 kaffekoppar, 1 tekopp, 4 kanna, uppläggningfat, 2 skålar, 2 kaffekannor, 2 burkar

2 burkar saknar lock, koppar saknar fat, krackelering, slitage

490577

2017-10-07