Ljusstakar sannolikt Gusum

Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum
Ljusstakar sannolikt Gusum

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, sannolikt Gusum, mässing, skaften i form av patroner, höjd ca 20 cm

Smärre skador

490580

2017-10-08