Herrbyrå valnöt

Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt
Herrbyrå valnöt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1880-tal, valnöt, valnötsrot, 6 lådor, höjd 148, 84x54 cm

Nyckel saknas, ytskador, smärre fanérskador

490610

2017-10-08