Helmer Osslund olja Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Höstlandskap, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 35,5x54 cm

490611

2017-10-30