Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SOPHIE SÖDERGREN (1847-1923): Blomsterstilleben, signerad och daterad S Södergren 1881, olja på duk fäst på pannå, 34,5x57 cm
Proveniens: Fru E Tornberg, Stockholm
490616
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här