Sophie Södergre 1881 Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SOPHIE SÖDERGREN (1847-1923): Blomsterstilleben, signerad och daterad S Södergren 1881, olja på duk fäst på pannå, 34,5x57 cm
Proveniens: Fru E Tornberg, Stockholm

490616

2017-10-30