Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDEGARD THORELL (1850-1930): ´´Fru Böttiger´´, signerad och daterad Hildegard Thorell 1911, olja på duk, ca 72x59 cm
490638
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här