Hildegard Thorell oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
HILDEGARD THORELL (1850-1930): ´´Fru Böttiger´´, signerad och daterad Hildegard Thorell 1911, olja på duk, ca 72x59 cm
Kuntoraportti
490638
Päivämäärä:
2017-10-08